22.03.2015

Battlefield Hardline - Jednym słowem rewelacja

                                                                                Poznał smak dobra i zła - Konters


Battlefield Hardline to niesamowita gra akcji stworzona przez studio EA.
Jest to kolejna gra akcji serii Battlefield.W odróżnieniu od poprzednich części Battlefield Hardline zabiera nas do świata policji i przestępczości którą należy zgładzić.Jest to nowość bo seria gier Battlefield zabierała nas w świat wojen i innych tego typu spraw, tym razem posmakowaliśmy czegoś nowego.

KAMPANIA / REFLEKSJE

Kampania jest rewelacyjna. Zwrot akcji,fabuła, i wszystko inne które nas otacza jest stworzone na maximum.W kampanii wcielamy się w młodego detektywa detektywa z Miami , Nicka Mendoze który poznaje smak przestępczości , poprzez zdradę podopiecznych.Fabuła jest rozwinięta na wzorze serialu telewizyjnego,występuje podział na odcinki.Urozmaiceniem w tym tytule są zagadki których nie mieliśmy okazji poznać w serii Battlefield, możemy zabierać dowody rzeczowe bądż wyeliminować przestępców lub zapiąc ich w kajdanki.Oczywiście za takie dodatkowe rzeczy dostajemy pieniądze które możemy przeznaczyć na zakup ogromnej ilości broni.
Grafika w grze stoi na bardzo wysokim poziomie,sama historia jest kolejnym wielkim plusem tego tytułu,dialogi,postacie.poziom trudności jest kolejnym przykładem tego że seria Battlefield wciąż się rozwija po nie udanej 4 części tej serii.
W kampanii poznajemy wszelakie postacie które naprawdę długo zapamiętam gdyż sprawiły dużą dawkę emocji jak i humoru.
Kampania mogła by być dłuższa, nie mniej EA bardziej skupiło się na trybie multiplayer ale o tym za chwilkę.
Do wyboru mamy masę broni, możemy ją ulepszać wedle uznania.Nowością jest pojawienie się policyjnej artylerii jak pałki lub paralizator.
Następnym wielkim plusem są lokacje po których mamy przyjemność podejmować walkę:
- pustynie
- obszary miejskie
Destrukcja otoczenia wygląda bardzo fajnie,sprawie ogromną frajdę.

Multiplayer :
Jak wiemy Battlefield skupia się najbardziej na trybie multi.
Nie zapoznałem się z nim w 100% nie mniej jednak sporo pograłem i mogę opowiedzieć co sądze o tym trybie zabawy.
Mamy wiele map do dyspozycji które są naprawdę ciekawe.Mamy do wyboru bycie policjantem lub przestępcą.Klasy postaci  się nie zmieniły.
Zabawa w policjantów lub złodziei przypomina mi młode lata.Ulepszanie broni,zdobywanie nowych poziomów,i reszta bardzo fajnych rzeczy według mnie dają temu trybowi poziom który może zadowolić prawie każdego gracza.

Plusy
+ Okładka
+ Fabuła
+ Ogromny arsenał bronii
+ Dialogi
+ Bohaterowie
+ Grafika
+ Odgłos wymiany ognia
+ Tryb Multiplayer

Minusy 
- Drobne błędy
- Troszkę krótka kampania

Ogółem gra Rewelacyjna !!!
Polecam z czystym sercem, spędzicie przy tej grze wiele ale to naprawdę wiele godzin których myślę że nie będziecie żałować ;)

OCENA OSTATECZNA - 9,5/10


2 komentarze:

  1. Spoko tez bym sobie pograł ale teraz czas pomęczyć trochę „Cień mordoru” bo oto dziś przyleciał do mnie z wielkim hukiem z agito.pl. Trochę kosztowało na XBOX ONE ale jak zobaczyłem pierwsze trailery to przebierałem z nogi na nogę. Jeszcze dziś odpalam i zawalam chyba nockę :P

    OdpowiedzUsuń
  2. Przez ostatnie miesiące miałem mało czasu na gry, więc dopiero niedawno miałem okazję zagrać w Battlefield Hardline. Teraz każdą wolną chwilę spędzam na grze, a emocje za każdym razem są ogromne. Super gierka ! :)

    OdpowiedzUsuń